LUXUSNÍ PARCELY
v Čenkovicích
Menu

Sportovní využití

Lesy kolem Bukové hory skrývají mnohá tajemství. Jen člověk, který chodí s otevřenýma očima a srdcem je dokáže najít. Přírodní park Suchý vrch – Buková hora je pro svou polohu s úchvatnými výhledy, čistou přírodu a klid pohlazením na duši.

Letní i zimní radovánky

Pozemky Čenkovice - sjezdovka

Pozemky Čenkovice – sjezdovka

Čenkovice nabízejí nepřebernou škálu sportovního vyžití, jak v zimě, tak i v létě. Na začátku sezony 2010/2011 byl v jihovýchodní části Bukové hory spuštěn zcela nový SKI areál evropské úrovně a tímto se Buková hora stala největším lyžařským areálem Pardubického kraje, s novým názvem SKI REGION BUKOVÁ HORA.

Tento moderní lyžařský ski region nabízí síť sjezdových tratí o celkové délce 6 100 m. Sjezdové tratě jsou denně upravovány a jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé lyžaře. Od zimní sezony 2011/2012 bude SKI REGION BUKOVÁ HORA by měl disponovat dvěma sedačkovými lanovkami a sedmi vleky. Pro vyznavače běžeckého lyžování je k dispozici běžecký areál Buková hora – Suchý vrch s více než 65 km strojově upravovaných běžeckých tras různé náročnosti.

V letní sezoně můžete v Čenkovicích využít minigolf, tenis, volejbalový kurt, stolní tenis a hřiště na malou kopanou. Dále jeden lyžařský vlek, na kterém můžete vyzkoušet travní lyže, nebo horské minikáry a koloběžky. Samozřejmostí je nepřeberná škála turistických a cykloturistických tras. Více informací naleznete na www.skicenkovice.cz